Rrëfim: Bëra seks me të dashurin e shoqës më të mirë, dhe tani…

Seksi

Rrëfim: Bëra seks me të dashurin e shoqës më të mirë, dhe tani…

Nga: E.B Më: 4 gusht 2020 Në ora: 16:31
Foto ilustrim

Një vajzë e re ka rrefyer historinë e saj në rubrikën “Dear Deidre”, ku ka treguar se ka pasur mardhënie seksuale me ish të dashurin e shoqës së saj më të mirë, transmeton “Bota Sot”.

Rrëfimi i vajzës:

Kam tradhtuar shoqen time më të mirë  duke bërë seks me ish-in e saj dhe ndihem kaq fajtore tani.

Unë jam një vajzë 19 vjeçare dhe shoqja ime më e mirë është 20. Ne të dyja jemi duke u trajnuar në një salon bukurie dhe filluam mësime në të njëjtin sallon kur përfunduam shkollën.

Ajo u njoh me njëdjalë kur ai I ofroi për një ofertë falas për trajnim verën e kaluar dhe ata ndërruan numrat, ai është 23 vjeç dhe i mrekullueshëm.

Unë e takova kur ata ishin takuar për disa muaj dhe ne u kaluam vërtet mirë.

Mendova që ajo ishte me fat që e kishte takuar. Një ditë i dashuri i saj më shkruajti sepse ai donte t'i jepte shoqës time diçka me të vërtetë të veçantë për ditëlindjen e saj dhe ai po kërkonte ide për atë që dëshiron.

Ne u takuam fshehurazi për një pije, kështu që unë t'i tregoja disa rroba dhe stoli që dija që ajo do të donte që t’i kishte. Duke kaluar kohë me të, e kuptova se e dëshiroja në shtrat.

Kur u mbyllëm për shkak të virusit, gjithçka u mbyll, edhe salloni ku ne ishim. Nuk kishte shanse të punonim dhe ne nuk mbetëm në kontakt.

Gjatë bllokimit unë takova të  dashurin e saj në park, pasi të dy ishim duke vrapuar. Ne biseduam dhe ai tha që ai u nda me shoqën time, pasi më nuk kishte më ndjenja për të. Ne vazhduam të vraponim bashkë dhe ai më ftoi te ai. Ai tha se ai gjithmonë më kishte fantazuar dhe unë pranova të ndjeja të njëjtën gjë.

Ai më tërhoqi afër vetes dhe ne filluam të putheshim, pastaj kaluam në banjën e tij për një dush dhe patëm seks të mrekullueshëm.

Unë nuk mund të ndaloja së menduari për këtë më pas, por nuk isha në kontakt me të që të takoheshim përsëri.

Tani jemi përsëri në sallon shoku im dhe unë po punojmë ditë të ndryshme, por herë pas here shohim njëri-tjetrin.

Ajo po më tregon sa i mungon ish-it, por tani kam këtë faj të madh për të gjithë. Si mund t'i bëja asaj?

Përgjigja e psikologes:

Ju mund të keni thyer "kodin e vajzës" për takimin me ish të dashurin e shoqes , por nuk keni menduar qëllimisht ta lëndoni.

Ky djalë nuk ju ka kontaktuar përsëri prandaj ka të ngjarë që ai nuk është i gatshëm për angazhim.

Ndoshta më së miri është të mos i tregosh shoqës, por ta kontaktosh djalin dhe thuaj të mos flas sepse dëshiron që shoqja jote të lëndohet, kështu që do ta vlerësonte nëse ai mund të heshtë për ju.

Tani bllokimi është duke u lehtësuar, të dyja mund të filloni jetën tuaj sociale me një distancë të sigurt sociale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat