E kapa gruan time me një burrë tjetër... - Bota Sot
E kapa gruan time me një burrë tjetër...

Seksi

E kapa gruan time me një burrë tjetër...

Nga: E.R Më: 4 gusht 2020 Në ora: 18:15
Foto Ilustrim

Një burrë ka rrëfyer historinë e tij në rubrikën “Dear Deidre”, ku ka treguar se gruaja e tij ka pasur marrëdhënie seksuale me një burrë në shtëpinë tonë, transmeton “Bota Sot”.

Rrëfimi i burrit

Gruaja ime më ka tradhtuar me një burrë tjetër, deri sa unë isha tek nëna ime për vizitë.

Pas vizitës un erdha në shtëpi dhe e kam gjetur gruan time me një burrë tjetër në shtëpinë tonë duke kryer marrëdhënie.

Ajo është 32 vjeç dhe unë jam 38 vjeç, gjatë kohës së pandemisë puna e saj është ndaluar shkaku Covid-19, dhe nuk kishte të drejtë të merrte para, dhe për këtë arsye ajo ndihej e shkatërruar.

Këtë mund ta kuptoja por sjellja e saj ishte e çuditshme, shpesh dilte me orë të tëra në një kohë, e kam telefonuar shumë shpesh por nuk kam marrë asnjëherë përgjigje nga ajo.

Kur e morra vesh që ajo më ka tradhtuar gjatë kësaj kohe u tmerrova.

I kam pyetur se keni bërë një lidhje gjatë kësaj kohe gruaja ime bërtiti duke thënë se ishte vetëm seks, dhe pastaj ajo iku tek motra e saj.

Un nuk dua ta heq dorë nga martesa jonë.

Përgjigja e Psikologes

Mashtrimi nuk është asnjëherë i duhuri, por e ardhmja varet nga fakti nëse fluksi i saj ishte një reagim afatshkurtër për të humbur vendin e punës, duke u përpjekur të rritë vetëvlerësimin e saj, ose nëse ka përçarje në martesën tuaj.

Thuaj gruas tënde që të dy duhet të flasim për të parë nëse mund ta kuptohemi më mirë me njëri-tjetrin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat