"Unë kam orgazma të shumta, por i dashuri im nuk po arrin kulmin" - Bota Sot
"Unë kam orgazma të shumta, por i dashuri im nuk po arrin kulmin"

Seksi

"Unë kam orgazma të shumta, por i dashuri im nuk po arrin kulmin"

Nga: Bota sot Më: 13 gusht 2020 Në ora: 18:29
Ilustrim

E dashura Deidre: Unë kam shumë orgazma gjatë seksit me të dashurin tim, por nuk mund ta bëj atë që të arrijë 'kulmin'.

Ne jemi 25 vjeq dhe jemi në lidhje për 6 muaj, edhepse pandemia na mbajti larg shumë.

Nuk mund të pres për ta takuar atë dhe të hidhem në shtrat. Ai është i gjatë, zeshkan dhe i bukur. E dashuroj si e qmendur.

Ai është gjithmonë i interesuar dhe seksi është i mahnitshëm për mua.

Por unë mendoj se seksi nuk është edhe aq i mirë për të.

Ai duket i relaksuar por kurrë nuk arrin kulmin me mua.

Psikologia përgjigjet: Vazhdoni t'i tregoni të dashurit tuaj se sa i mahnitëshëm është ai, për ta ndihmuar atë në rritjen e besimit të tij seksual.

Mund të ketë emocione të pakta, duke u bërë i kujdesshëm se mund të lëndohet, por a e keni pyetur se sa shikon pornografi?

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat