"Pasi tradhtova të dashurën time, tani të dyja janë shtatzënë..."

Seksi

"Pasi tradhtova të dashurën time, tani të dyja janë shtatzënë..."

Nga: Bota sot Më: 20 gusht 2020 Në ora: 19:10
Ilustrim

E dashura psikologe: E dashura ime është shtatëzënë dhe femra tjetër që unë e takoj është poashtu shtatzënë.

Që nga momenti që ne u takuam unë nuk e mendova vetëm për një natë.

Ajo është një berbere dhe unë isha një nga klientët e saj.

Unë jam 28 vjeqar dhe ajo është 30.

Ne jemi bashkë për tri vite dhe tani ajo është zhvendosur për të jetuar me mua.

Më pëlqejnë tatuazhet dhe i thash që dua ta kem një të re për ditëlindjen time.

Unë shkova në një vend që ishte hapur në qytet.

E kisha tashmë një luan në shpinë dhe e rregullova me tri seanca.

Artistja e tatuazhit ishte më të vërtetë e 'nxehtë'.

E dini si është, për të hequr qafe mendjen nga gjilpërat ju bisedoni dhe unë zbulova se ajo është 25 vjeqare dhe është beqare.

Kur pata shumë dhimbje gjatë një seance ajo më tha që po me lë për një tjetër seancë.

Kur hymë në izolim, ajo më shkruajti një mesazh duke më kërkuar falje dhe duke më thënë se uhet të anuloj seancën time tjetër.

Mesazhi i shndërrua në biseda dhe më pas flirtime seksuale, derisa filluam të bisedonim cdo ditë.

Unë shkova tek vendi i saj dhe i tregova të dashurës time që do të bëj disa blerje.

Ajo e tërhoqi derën e përparme dhe ne përfundum në puthje.

U ngjitëm shkallëve dhe hoqëm rrobat derisa shkuam. Seksi ishte i jashtëzakonshëm.

Ne i bëmë të gjitha përsëri dy ditë më pas.

Pastaj e dashura ime më njoftoj se ishte shtatzënë, kështu që unë i dërgova një mesazh vajzës tjetër duke i thënë se gjithqka ka përfunduar.

Kaluan dy javë dhe unë nuk kisha dëgjuar asgjë nga ajo, por ajo me shkruajti më pas për të më treguar se është shtatzënë.

Ajo do që unë të shkoj të jetoj me të por unë nuk mundem.

Unë kam të dashurën time dhe foshnjën time tani.

Uroj që të gjitha të kalojnë.

Psikologia thotë: Ju duket se nuk do të dilni mirë nga kjo. Nga njëra ose dy shtatzanitë e paplanifikuara keni rrezikuar të përhapni virusin Covid-19.

Ju nuk mund ta dëshironi këtë rrëmujë.

Por bisedoni me artisten e tatuazhit. Thuani që ju vjen keq që e keni mashtruar po të jeni e përkushtuar për të dashurën tuaj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat