Historia e 23-vjeçares: Jam e shkatërruar, nuk ndaloj së shikuari videon ku i dashuri bën s*ks me…

Seksi

Historia e 23-vjeçares: Jam e shkatërruar, nuk ndaloj së shikuari videon ku i dashuri bën s*ks me…

Më: 5 shtator 2020 Në ora: 01:24

Bleva një kamerë dhe e vendosa në një vend të fshehtë për të spiunuar të dashurin tim dhe vajzë e re që erdhi të ndante shtëpinë me ne. Ajo që zbulova më ka shkatërruar.

Kështu e nis letrën një 23-vjeçare drejtuar psikologes të “The Sun”:

Unë dhe i dashuri im kemi më shumë se 1 vit që jetojmë bashkë dhe kjo vajzë erdhi te ne, pasi shoku që kishim më parë vendosi disa muaj më parë që të shkonte në një tjetër shtëpi.

Unë dhe i dashuri jemi nga 23 vjeç, ndërsa ajo 21. Që në fillim dyshova se ajo pëlqente të dashurin tim, por asnjëherë nuk besova se ai mund të më tradhtonte.

Nuk mund ata besoja kur i pashë ata të dy në shtrat teksa bënin seks. Tani e kam të pamundur që të mendoj rreth diçkaje tjetër dhe vazhdoj duke parë atë regjistrim.

Ata të dy nuk e dinë se unë e kam marrë vesh për lidhjen e tyre, e nuk ia kam idenë se si ta menaxhoj situatën.

Përgjigja e psikologes:

Nuk mendoj se gjërat mes teje dhe të dashurit tënd kanë qenë mirë para se të vinte kjo vajza e re.

Unë dyshoj se gjërat ishin vërtet në rregull në marrëdhënien tuaj, para se të vinte kjo vajza e re.

Nuk e di, por diçka iu ndalon që të përballeni me të edhe pse ai po ju tradhton me një femër tjetër.

Fillimisht ndalo së shikuari atë regjistrimin ku janë i dashuri dhe 21-vjeçarja duke bërë seks, pasi po shkatërron vetën ashtu.

Tregoni të dashurit të vërteten dhe thuaj se ose duhet të rifitojë besimin tuaj, ose do të ndahesh nga ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat