Rrëfim/”Bëj seks të zjarrtë me kolegun e punës, por….”

Seksi

Rrëfim/”Bëj seks të zjarrtë me kolegun e punës, por….”

Më: 9 shtator 2020 Në ora: 07:37
Ilustrim

Unë jam një femër beqare 25 vjeçare.

Para pesë muajsh fillova punë një një zyrë dhe aty më tërhoqi me shikim të parë një djalë.

Sa më shumjë që të takoheshim rritej dëshira ime për të bërë seks me të.

Pas tre muajsh manaxheri yne u ngrit në detyrë dhe si shpërblim na organizoi një party si kolektiv.

Të gjithë pinë shumë, por unë isha më timon kështu që nuk piva.

E shoqërova kolegun për në shtëpi, por rrugës ai më  tha se gruas së tij nuk do t’i vinte mirë të na shihte bashkë.

Kështu që gjeta justifikimin e duhur për ta ftuar në shtëpinë time.

Vetëm disa sekonda para se të hynim brenda filluam të putheshim.

Ai nuk i mbante dot duart larg meje dhe ne bëmë seks gjithë natën.

Jemi  takuar shpesh pas asaj nate dhe kemi bërë rregullisht seks, por nuk mund të vazhdojmë dot kështu.

Unë kam filluar të ndjej për të, por ai nuk është gati për një lidhje serioze, sepse ka një fëmijë.

Përgjigjia e ekspertes:

Duhet të shqtësohesh për fakin se ai të thotë që nuk do të rrijë me bashkëshorten, por ndërkohë është ende me të.

Ji e guximshme dhe pyete nëse ka plane për të ardhmen me ty.

Nëse të thotë po, shprehja hapur se nuk mund ta presësh gjithë jetën,

Ndërkohë përpiqu t’i qëndrosh sa më larg, sepse sa më shumë ta shohësh aq më të vështirë do e kesh t’i rezistosh.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat