Rrëfimi erotik/ “Unë e dua të fejuarën time, por seksi me vajzën që kam takuar është i mahnitshëm”

Seksi

Rrëfimi erotik/ “Unë e dua të fejuarën time, por seksi me vajzën që kam takuar është i mahnitshëm”

Nga: A.Mo Më: 18 shtator 2020 Në ora: 10:44
Foto: Getty

Jam duke përjetuar marrëdhënie të zjarrta seksuale me një femër që kam takuar përmes Facebook-ut, gjatë kohës sa isha i ndarë me të fejuarën time. Por, unë i dua të dyja. 

Unë jam 29 vjeçar dhe e fejuara ime është 27. Ne kemi qenë së bashku për pesë vjet dhe kemi një vajzë. 

Unë e dua të fejuarën time, por seksi me vajzën që kam takuar në internet është i mahnitshëm. 

Unë dhe partneri im ishim në një pushim kur fillova të bisedoja me vajzën tjetër në Facebook

Ne ishim në një pushim tre muaj më parë kur mora një kërkesë për miq në Facebook nga një shoqen e një miku. Unë e pranova dhe filluam të bisedojmë. 

Pastaj u takuam personalisht, por unë nuk lashë të fejuarën ose vajzën time. Kjo vajzë e re është e zgjuar dhe qesharake. Unë me të vërtetë e dashuroj atë. 

Ajo është 26 vjeçare. Ne patëm disa mbrëmje të mira së bashku, pastaj filluam të bëjmë seks. Ishte e mrekullueshme, megjithëse e dija thellë se ajo çfarë po bëja ishte e gabuar. 

Mendova se do të ishte thjesht një çast, por u kthye në një aferë. Kemi kaluar disa kohë të shkëlqyera. 

Ndihem sikur po çmendem duke qenë e dashuruar me të dy gratë 

Unë u ktheva tek e fejuara ime muajin e kaluar, sepse ditëlindja e parë e vajzës time ishte afër  dhe unë doja të isha atje. 

Unë u përpoqa të vazhdoja të dilja me të dashurën time të re, por u bë aq e vështirë saqë duhej të bëhesha burrë dhe t'i tregoja të vërtetën. 

Ajo ishte shumë e mërzitur dhe u tërhoq. Ndihesha vërtet fajtore për lëndimin e saj. 

Jam përpjekur të flas me të fejuarën time. Por, ajo dhe vajza ime janë të lumtura që jam kthyer tek ato. Ajo nuk dyshon për një gjë dhe supozon se unë kam qenë vetë ndërsa ishim larg. 

Ajo nuk e ka idenë që unë kam qenë me dikë tjetër

Unë pashë të dashurën tim disa ditë më parë, duke synuar t'i them asaj se duhet t'i japim fund. 

Por të gjitha ndjenjat që kisha për të u kthyen sapo e pashë dhe përfunduam përsëri në shtrat së bashku. 

E di që nuk mund ta kem ‘tortën time dhe ta ha’ por thjesht nuk mund ta heq këtë vajzë nga koka ime. 

Ndihem sikur po çmendem duke qenë e dashuruar me të dy gratë. 

Përgjigja e psikologes, Dear Dodier 

Unë nuk mund të bëj zgjedhjen në emrin tuaj por ju nuk do të zgjidhni asgjë duke pasur marrëdhënie me dy grave, gjë që gjithashtu rrezikon të kalojë në Covid-19. 

Ju mund të keni marrëdhënie seksuale të mahnitshme me të dashurën tuaj të re, por nuk keni ide nëse ajo marrëdhënie do të zgjasë. Tregoji asaj që duhet të marrësh kokën drejt dhe të shkosh në një pushim. 

Thuajini të fejuarës tuaj që të dy duhet të zgjidhin marrëdhënien tuaj në një mënyrë ose në një tjetër, qoftë vetëm për hir të vajzës suaj të vogël. 

Nëse vendosni që marrëdhënia juaj është e pashpresë, atëherë përfundojeni me sinqeritet dhe do të jeni të lirë të shihni nëse ju dhe vajza e re keni diçka më shumë sesa seks të mrekullueshëm. 

Ju ende mund të jeni një baba i dashur dhe i dashur për vajzën tuaj ndërsa ajo rritet. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat