Seksi – këshilla si ta shijoni më shumë

Seksi

Seksi – këshilla si ta shijoni më shumë

Më: 6 dhjetor 2020 Në ora: 22:47
Ilustrim

Seksi nuk është një garë që duhet patjetë të jetë sa më e shpejt të jetë e mundur, dhe është e njohur se shumica e grave kanë nevojë për më shumë kohë se burrat në orgazmë.

Por çfarë duhet të bëni për të rritur qëndrueshmërinë tuaj në seks, dhe më poshtë janë disa nga akterët:

Merrni frymë

“Orgazma është një gjë e mendjes -.. Në qoftë se ju jeni shumë të ngazëllyer, ju mund të arrini kulmin shumë shpejt Pra, qetësohuni dhe merrni frymë thellë. Ju mund të mendoni për diçka tjetër”, thotë një aktor i pornografisë.

Mos nxitoni

“I kushtoni vëmendje detajeve, duke u përpjekur për të shijuar çdo moment” këshillon Pierce.

Ndryshimi i pozicioneve

“Nëse ju mendoni që ju mund të përfundoni jashtë, ndryshoni paraqitjen. Mos shkoni menjëherë në stilin tuaj të preferuar, me atë jepini fund”, thotë aktorja tjetër.

Ngadalë dhe me siguri

“Në vend të paralojës e cila zgjat pesë minuta, merrni 20 minuta. Apo një orë. Atëherë ajo nuk do të marrë parasysh se sa seksi është,” këshillon Casey Calvert.

Merrni pushim

“Nëse ju mendoni të largoheni shpejt nga puna, ndalono dhe merrni një pushim. Përqendroni vëmendjen tuaj në atë për të kënaqur partnerin tuaj”, këshillon aktorja e pornos Jessica Drake.

Praktikë, praktikë, praktikë

“Gjatë masturbimit, ju mund të praktikoni teknika në vonimin e orgazmës që mund t’ju ndihmojnë gjatë seksit”, këshillon Jessica Drake.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat