Gënjeshtrat më të papara që burrat thonë para seksit

Seksi

Gënjeshtrat më të papara që burrat thonë para seksit

Më: 15 dhjetor 2020 Në ora: 14:45
Foto Ilustrim

Femrat e dinë mirë që burrat do të bënin gjithçka për ti futur në shtratin e tyre. Kur themi gjithçka, gjithçka! Madje, ashtu si pa kuptuar shndërrohen në gënjeshtarë aq të lezetshëm, vetëm që nata të përfundojë sipas parashikimit: Seks! Me siguri, çfarë ju kanë dëgjuar veshët më shumë, janë lista e gënjeshtrave më poshtë!

Hajde nga unë! Shohim ndonjë film, rrimë, hamë ndonjë gjë…

Duhet t’i heqësh rrobat. Ne as që do bëjmë seks. Thjesht më pëlqen ndjesia e lëkurës tëndë që prek lëkurën time.

Pse ti mendon që unë dua të bëj seks që sot me ty?

Është ftohtë këtu, hajde të futemi në krevat.

Ti je shumë e bukur dhe do të ishte një mrekulli të flija me ty!

Nuk do t’i tregoj njeriu nëse ti nuk i tregon njeriu!

Dua vetem te lahem në një vaskë me shumë flluska me ty-asgjë më tepër!

Do të vish të takosh qenin tim? Në 3:00 të mëngjesit…

Nuk ke pse ma kthen nderin!

Shkojmë të shohim tv në dhomën tënde.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat