“Nuk jam i pari, më tha që ishte e virgjër”- Burri zbulon pas 15 vitesh martesë që gruaja e kishte gënjyer: Kishte bërë seks

Seksi

“Nuk jam i pari, më tha që ishte e virgjër”- Burri zbulon pas 15 vitesh martesë që gruaja e kishte gënjyer: Kishte bërë seks

Më: 26 dhjetor 2020 Në ora: 08:39
Ilustrim

Një burrë ka rrëfyer për psikologun momentin kur mësoi se bashkëshortja e gënjeu. Në artikullin e botuar nga The Sun, ai tha bashkëshortja kishte bërë seks edhe me tre burra të tjerë para tij.

Rrëfimi i plotë:

Unë jam 35 vjeç dhe ajo është 33. Ne jemi takuar 15 vjet më parë.

Nuk kam pasur asnjë përvojë seksuale përgjatë adoleshencës time për shkak se kisha mungesë vetëbesimi.

Por tani më rrëfeu se më kishte gënjyer. Ajo u shpreh se më tha që isha mashkulli i parë me të cilin kishte kryer marrëdhënie vetëm që të ndihesha mirë dhe të mos isha nën presion.

Por në fakt ajo e kishte humbur virgjërinë kur ishte 16-vjeç. Ndihem kaq naiv që i besova asaj. Mendoj për këtë gjë çdo ditë.

Mendimi se ka shkuar me dikë tjetër më torturon. Unë e di që edhe ajo ndihet në siklet dhe e kuptoj që e kaluara nuk mund të ndryshohet por ndihem sikur më kanë tallur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat