Mos ki turp, por kushtoji rëndësi. Me këto pozicione seksi është dashur të pritet Viti i Ri

Seksi

Mos ki turp, por kushtoji rëndësi. Me këto pozicione seksi është dashur të pritet Viti i Ri

Më: 1 janar 2021 Në ora: 13:51
Ilustrim

Nata e Vitit të ri është momenti më emocionues për të gjithë. Të gjithë, djem apo vajza kanë një justifikim për të dalë në party e për të festuar deri në orët e para të mëngjesit të vitit tjetër.

Kur festa mbaron, por ti je ende aty, pse të mos e shijosh momentin dhe kohën për të bërë dashuri me të dashurin, të fejuarin, burrin, qoftë edhe me ndonjë që po njihesh në party ( pa gjykuar). Nëse ndjen emocioni në Vitin e Ri, sigurisht që kjo gjë do të ndodhe.

Viti i Ri konsiderohet si viti më seksi. Vajzat vishen me fustane plot shkëlqim dhe pak të tejdukshme, kanë një gotë shampanjë në duar, bëjnë lëvizje seksuale dhe ndihen të dehura e të lumtura. Është momenti kur edhe puthjet në publik janë të zakonshme dhe të pranueshme, madje është inkurajuese edhe për ty. 

Nëse nuk bën dashuri për Vit të Ri, do ishte e padrejtë.  Është koha e duhur për të provuar pozicione të reja në seks. Këto janë pozicionet e duhura që t?ju bëjnë të keni një vit akoma më interesant dhe të kënaqshëm.

Countdown. Shtrihu në krevat dhe filloni të kryeni marrëdhënie, kur të shkojë ora e Countdown filloni të numëroni mbrapsht nga dhjeta deri tek nënta duke lëshuar frymën në gojën e partnerit. Do ishte fantastike deri kur të shkoni tek zeroja.

'Topat e Vitit të Ri?. Zëvendëso lëpirësen apo një objekt tjetër lodër me testikujt e të dashurit që simbolizojnë 'topat' e zbukurimeve këto raste. Është një veprim që meshkujt e adhurojnë, por jo të gjithë dinë ta bëjnë mirë. Kështu nëse do të kesh një vit të tërë aventuresk, provojë dhe...shijoje.

Pak para ndërrimit të orëve, bëni seks dhe filmojeni gjithë skenën. Para se të vijë Viti i Ri, uluni para televizorit dhe shikoni veten tuaj. Kjo gjë e ndez akoma më shumë situatën aktuale dhe është e garantuar se pas saj do të ketë sërish seks. Kësaj herë, përmirësohu...

Provoni seks treshe ose me katër, ku të jesh edhe ti, kjo gjë vjen si frymëzim i filmave klasikë për festat e fundvitit.

Guxo dhe ndrysho pozicionet e seksit, edhe romantike edhe pasionante. Pozicioni Spooning sjell shumë kënaqësi, thonë ekspertët ndaj mos e humb atë rast.

Por mos harro, mos bëj kurrë seks me ish të dashurin për vit të ri. Studimet ndër vite kanë treguar se kryesisht gruaja pendohet që me 1 janar e deri në fund të vitit. 

Për fund, nëso këto nuk i keni provuar, atëherë provoni në natën e dytë...

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat