Harroni seksin pas orës 22 në mbrëmje

Seksi

Harroni seksin pas orës 22 në mbrëmje

Më: 7 janar 2021 Në ora: 19:24
Ilustrim

Partnerët në lidhjet e gjatra shpesh ankohen në mungesë të gjumit dhe dëshirës së pakësuar për seks. Arsyeja kryesore është lodhja e cila ka hyrë në krevat.

Hulumtimi tregon si neve gjumi na është bërë më i dashur sesa seksi me partnerin.

Dhe derisa njër partner dëshiron të fillojë lojë emocionuese në dhomën e gjumit, tjetri në shumë raste e kthen shpinën dhe bie në gjumë.

Stili i përshpejtuar i jetës është shkaktar i madh i lodhjes shkakton ftohje të marrëdhënieve me partnerin dhe ikje nga seksi.

Numri më i madh i të anketuarve madje edhe gjatë fundjavës më shumë preferojnë të flejnë më gjatë sesa të bëjnë seks, ndërsa hulumtimi ka treguar se koha për seks është deri në orën 22, pas asaj kohe shuhen dritat dhe shkohet në gjumë.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat