Rrëfimi +18: Ish e dashura me bindi për seks, por unë...

Seksi

Rrëfimi +18: Ish e dashura me bindi për seks, por unë...

Nga: Bota sot Më: 1 mars 2021 Në ora: 09:38
Ilustrim

Një djalë 38 vjeqar i është rrëfyer psikologes Deidre se si ka tradhtuar të dashuren me ish-in e tij. Ai thotë se kanë një vajzë bashkë dhe kur shkoi për ta vizituar, ish e dashura e kishte bindur për të bërë seks.

Tani ai është penduar, pasi thotë se është shumë i dashuruar me të dashuren e re.

E dashura psikologe: Jam në faj pasi kam bërë një budallallëk, kam fjetur me ish të dashuren, derisa kam një të dashur të re me të cilën jam dashuruar. Qfarë nuk është në rregull me mua?

Ish e dashura ime është nëna e vajzës time dhe kur ajo i përfundoj të gjitha gjërat me mua, unë isha i shkatërruar me muaj të tërë.

Ajo më ndaloi të marr vajzën time tek nëna ime dhe më refuzoi të shikoja vajzën time.

Ish e dashura ime është 34 vjeqare dhe unë jam 38.

Unë kisha familjen time si mbështetja për disa muaj, por takova një person të ri në internet.

Ajo është e mrekullushme. Ajo është 31 vjeqare dhe më ndihmoi të kaloja trauma të një ndarje të keqe.

E dashura ime po jeton me mua që nga izolimi i dytë dhe mendova se gjithqka ishte në rregull.

Kohët e fundit dola për një shëtitje me të dashuren time dhe ish e dashura më kaloj duke e shtyrë karrocën.

Pamja e fytyrës së saj ishte një thyrje zemre.

Ajo më dha një mesazh që pendohej për gjithqka dhe më lutej të kthehesha tek ajo.

Ajo më tha se mund ta shihja vajzën time dhe nuk besova se mund të ketë diqka të keqe pasi sha i mërzitur ta shihja.

Vajza ime ishte në gjumë kur unë shkova.

Ajo më dha një pije dhe ishte e lënduar që unë po largohesha.

Të dy pranuam gabimet tona dhe ajo më pas shpërtheu në lot. Gjithmonë e urreja ta shihja duke qarë. Ajo më puthi dhe më pas bëmë seks në divanin tonë. Unë më pas u largova duke u ndjerë kaq tmerrshëm.

Psikologia përgjigjet: Ju jeni një qenie njerëzore që keni bërë një gabim dhe të gjithë mund të bëjmë gabime ndonjëherë.

Ajo erdhi tek ju duke qarë me gjithë ato ndjenja të dashurisë, por ju e keni kuptuar se ajo marrëdhënie ka mbaruar.

Ju duhet të flisni me të dhe t'i shpejgoni se qfarë ka ndodhur ishte vetëm njëherë. Nuk duhet të ndodhë më./Bota sot

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat