Shokon 43 vjeçarja: Burrin e dua si vëlla, hidrauliku më ofroi...

Seksi

Shokon 43 vjeçarja: Burrin e dua si vëlla, hidrauliku më ofroi...

Nga: Bota sot Më: 9 mars 2021 Në ora: 08:42
Foto ilustrim

Një grua 43 vjeçare ka rrëfyer për psikologen krizën e saj martesore që po kalon me burrin e saj.

Ajo tregon për psikologen që burri i saj është shumë i përkushtuar në punë për të fituar më shumë të ardhura për familje.

Mirëpo ajo tregon që ka patur në lidhje jashtëmartesore më një burrë tjetër i cili poashtu është i martuar.

Gruaja tregon që lidhja me të dashurin i ka sjellë ndjenja që si ka përjetuar më herët dhe se po mendon që të i jep fund martesës.

Psikologia i përgjigjet duke ia bërë me dije që shkëndijat e shpejta mund edhe të përfundojnë shpejtë, duke e këshilluar të flas me burrin e saj në mënyrë që të i jepin një kahje martesës së tyre.

E dashur psikologe: Lidhja me të dashurin më ka dërguar në nivele tjera të dashurisë, duke më bërë të ndjej gjëra që si kam ndjerë për një kohë të gjatë.

Ndihem aq e zemëruar me burrin tim, sepse ai ka pritur shumë e nuk ka jepur asgjë dhe ne kemi përfunduar në këtë pikë të krizës që po kemi tani.

Unë jam një mama tre fëmijëve dhe jam martuar 20 vjet, unë kam 43 vjeç ndërsa burri im është 45 vjeç.

Ai është një njeri i mirë, por unë e dua atë vetëm si një vëlla, shkëndijat që kam pasur për të kanë ikur nga unë.

Dua të tregoj takimin që kam pasur më të dashurin i cili është me profesion hidraulik.

Unë u njoha me këtë djalë verën e kaluar. Ai është një hidraulik dhe ai më erdhi në ndihmë pasi një tub shpërtheu gjersa burri im po punonte larg. Kishte një tërheqje të menjëhershme.

Ai rregulloi tubin, pastaj pimë një kafe në kopsht, gjersa unë i telefonova kompanisë së sigurimeve, ai hoqi maskën dhe dukej edhe më i mrekullueshëm pa maskën e tij që mbante për tu ruajtur nga koronavirusi.

Marrëdhënia me gruan e tij, ishte gjithashtu në një krizë dhe ai më tha se ishte 43 vjeç.

Ai më telefoni më vonë dhe më tregoi se më fantazonte.

Ne u takuam të nesërmen dhe bëmë seks në vendin e tij të punës, shkruan “The Sun”, përcjell “Bota sot”.

Unë kurrë nuk kam bërë diçka të tillë më parë, ndihesha shumë e lumtur që po bëja seks të pasionuar,rrëfohet gruaja.

Burri im ka qenë gjithmonë i përqendruar në punë dhe para, por është bërë më keq gjatë vitit të fundit.

Ai nuk do të vijë të shëtisë me mua ose të luajë me fëmijët. Ai nuk është argëtues.

Por që kur i thashë se doja të largohesha nga ai, ka bërë një përpjekje kaq të madhe.

Ai nuk di për të dashurin tim dhe unë po pyes veten nëse duhet t’i tregoj, në mënyrë që ai ta dijë se lidhja jonë është e pashpresë.

Përgjigja e psikologes: Ngadalëso. E di që shkëndijat do të fluturojnë me të dashurin tënd të ri por shkëndijat zbehen shpejt.

Burri juaj me të vërtetë tingëllon sikur ju ka marrë ju dhe familjen e tij si të mirëqenë.

Por ai me të vërtetë po përpiqet të ndryshojë dhe meriton meritë për këtë.

Bëjini të ditur se do t'i jepni marrëdhënies tuaj një shans më shumë.

Flisni edhe për jetën tuaj të parashikueshme seksuale. Paketa ime e mbështetjes e quajtur 50 Mënyrat për të shtuar argëtim në seks mund të ndihmojë.

Ju u detyroheni fëmijëve tuaj që t'i japin martesën tuaj qëllimin tuaj më të mirë.

Pyesni të dashurin tuaj për hapësirë ​​ndërsa ju i renditni gjërat në një mënyrë ose në një tjetër.

Duke parë atë ju jeni gjithashtu në rrezik të përhapjes së koronavirusit.

Jepi vetes një afat kohor dhe nëse gjërat nuk po përmirësohen për tre muaj, atëherë mund të marrësh parasysh hapat e tu të ardhshëm./BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat