Befason 31 vjeçari me rrëfimin e tij: Kam bërë seks me kusheriren time por tani...

Seksi

Befason 31 vjeçari me rrëfimin e tij: Kam bërë seks me kusheriren time por tani...

Nga: B.S. Më: 14 maj 2021 Në ora: 22:59
Foto ilustrim

Revista “The Sun” ka pranuar rrëfimin e radhes të 31 vjeçarit për një lidhje dashurie.

Burri rrëfen për revisten që ka filluar një lidhje me kusheriren e tij dhe se e ka kapluar frika ta bëj publike pasiqë familja e tij nuk do ta pranoj.

Gjithashtu ai tregon se si ka filluar e gjithë ngjarja duke u shprehur që e gjitha filloi kur ai është ndarë nga e dashura i saj, shkruan “The Sun”, përcjell “Bota sot”.

Ndërsa psikologia i ka kthyer përgjigje duke i thënë se është e drejtë e juaja të jeni në lidhje pasiqë kjo është legjitime.

Letra e plotë

Unë kam filluar një lidhje të fshehtë me kusheririnë timë, mirëpo ta bëjë publike tek familja po më frikëson.

Filloi si argëtim pasi u ndava me të dashuren time pas shtatë vitesh.

Kushëriria ime dhe unë kemi qenë gjithmonë të afërt, baballarët tonë janë vëllezër dhe si fëmijë kemi kaluar shumicën e fundjavave tona së bashku.

Pas ndarjes time, ajo mendoi se mund të më largonte mërzinë nëse do të shkoja në klub me të dhe disa shokë, ajo është 29 vjeç dhe unë 31 vjeç.

Asnjëri prej nesh nuk mundi të menaxhoj pijen, kështu që vendosëm të shkonim në shtëpi herët para se të turpëronim veten.

Kushëriria im ishte mjaft flirtuese gjatë shëtitjes për në banesën time, duke komplimentuar mënyrën si dukej dhe duke thënë se çfarë gabimi kishte bërë ish-i im duke më lënë të shkoja.

Ajo më përqafoi sapo arritëm në derën e saj në shtëpi dhe tha përsëri se çfarë mashkulli isha unë.

Të mos gënjej gjithmonë kam menduar se ajo ishte e nxehtë dhe aq e dashur në puthje.

Ajo më puthi dhe ishte vërtet pasionante, pas kësaj hapëm derën dhe përfunduam në duart e njëri-tjetrin, më saktë e gjetëm vetën duke bërë seks.

Ishte e mrekullueshme, ajo ishte shumë më e sigurt në dhomën e gjumit sesa e kisha pritur dhe ishte e vendosur të më bënte të ndihesha mirë.

Të nesërmen në mëngjes u morëm vesh që nuk mund të ndodhë më. Por, sa herë që të pinim një pije, njëri nga ne i binte ziles tjetrit dhe organizohej të takoheshim në fund të natës.

Ajo sapo ishte ndarë me të dashurin e saj dhe asnjëri prej nesh nuk kërkonte ndonjë gjë serioze, kështu që ramë dakord të ishim miq me përfitime.

Por pas disa javësh, ajo pranoi se kishte zhvilluar ndjenja për mua dhe unë ndihem njësoj.

Tani ne kemi qenë së bashku për tre vjet dhe fshehurazi kemi jetuar së bashku gjatë pandemisë.

Ajo është e gatshme t’i thotë familjes të vërtetën, por unë jam i tmerruar për atë që do të mendoj e imja.

Jam i sigurt se kjo nuk është ajo që mamaja ime ka në mendje kur flet për gruan time të ardhshme.

Përgjigja e psikologes: Çdo nënë ka një ide se çfarë do të dëshironin për fëmijën e tyre, por është vendimi juaj.

Ju nuk po bëni asgjë keq duke u shoqëruar me kushëriren tuaj.

Në Mbretërinë e Bashkuar, është e ligjshme të kesh një marrëdhënie romantike dhe që kushërinjtë të martohen.

Fatkeqësisht, kjo nuk do të thotë që familja juaj do ta pranojë atë.

Jini të sinqertë, reagimi i tyre ka të ngjarë të jetë më i keq nëse vazhdoni ta fshehni marrëdhënien tuaj prej tyre.

Kjo mund të jetë një bisedë e vështirë, prandaj po ju dërgoj këshillat mbështetëse të Standing Up For Yourself për t'ju ndihmuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat