Rrëfehet 32 vjeçarja: Seksi me ish të dashurin është i shkëlyqer, por po më trondit ajo që po më ndodh

Seksi

Rrëfehet 32 vjeçarja: Seksi me ish të dashurin është i shkëlyqer, por po më trondit ajo që po më ndodh

Nga: Bota sot Më: 16 maj 2021 Në ora: 13:53
Foto ilustrim

Një grua 32-vjeçare ka rrëfyer për “The Sun”, se pas pesë vitesh është rikthyer me ish të dashurin e saj, me të cilin ka një djalë. Ajo ka treguar se seksi me të është i shkëlqyer, por ajo nuk po mund ta arrijë orgazmën, përcjell Bota sot.

Rrëfimi i saj i plotë:

Jam duke bërë seks me ish të dashurin tim, por nuk mund të arrij orgazmën.

Kjo nuk më ka ndodhur kurrë më parë, me të ose me ndonjë partner tjetër dhe kjo po më shqetëson.

Unë jam një grua 32-vjeçare dhe isha me të dashurin tim, 38 vjeç, për pesë vjet derisa u ndamë dy vjet më parë.

Ai më pas u takua me dikë tjetër dhe nisi bashkëjetesën me të. Ne kemi mbajtur kontakte, sepse kemi një djalë së bashku.

Disa muaj më parë ai u kthye për të parë djalin tonë dhe unë sugjerova të pinim nga një pije.

Ai përfundoi duke qëndruar për darkë dhe pastaj ramë në shtrat së bashku. E di që ishte e gabuar, por nuk mund ta ndaloja veten.

Seksi ishte i shkëlqyeshëm, ashtu si kohët e vjetra, por unë nuk mund të arrija kulmin.

Herën tjetër kur ai erdhi, ne bëmë seks përsëri – pa mbrojtje, si herën e parë - dhe e njëjta gjë ndodhi.

Dhe vazhdon të ndodhë.

Unë ende e dashuroj atë shumë dhe gjithçka duket se funksionon fizikisht, kështu që çfarë nuk është në rregull me mua?

Përgjigjja e psikologes:

Ka të ngjarë që faji juaj po ju ndalon të arrini orgazmën.

Ju thoni se e dini që kjo është e gabuar - ai ka një partnere dhe djali juaj është afër - kështu që ju ndoshta nuk jeni të relaksuar, ose po përmbaheni.

Truri është organi ynë më i madh seksual, kështu që edhe nëse trupi i një gruaje po përgjigjet, mendja e saj mund ta ndalojë atë të shijojë seksin.

Ndoshta është një shenjë se është më mirë të ndaloni takimet e paligjshme para se partnerja e tij t’iu zbulojë, ose të lëndoheni ju dhe djali juaj./BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat