Rrëfimi i 26 vjeçares: Bëra seks gjith natën me djaloshin e ëndrrave, por tani ai...

Seksi

Rrëfimi i 26 vjeçares: Bëra seks gjith natën me djaloshin e ëndrrave, por tani ai...

Më: 23 korrik 2021 Në ora: 22:42
Foto ilustrim

Ky është rrëfimi i një 26 vjeçareje për The Sun, rubrika Dear Deidre, përcjell Bota sot:

 

E NDERUAR Deidre: Qëndrova një natë me djaloshin e ëndrrave të mia, i cili është gjithashtu është një mik i mirë i imi. Ishte seksi dhe argëtuese, ashtu si ai. Por tani ai më ka pushtuar.

Ishte shumë shpejt pas ndarjes time dhe jam e bindur që nuk i pëlqeva aq shumë edhe pse mendoj se nata shkoi shkëlqyeshëm.

Unë nuk kam dëgjuar prej tij dhe po filloj të pyes nëse jam përdorur vetëm për seks.

Ne kemi qenë shokë për disa vite, gjë që i bën gjërat më të vështira. Ai është 32 vjeç dhe unë jam një grua e 26 vjeçare.

Tani kam frikë herën tjetër kur të dalim së bashku.

Unë gjithmonë e kam fantazuar atë dhe ai gjithmonë ka qenë flirtues me mua, por njëri prej nesh gjithmonë shihte dikë tjetër kështu që nuk shkoi kurrë më tej.

Deri në muajin e kaluar, domethënë, kur ai dërgoi mesazhe, duke thënë, "Unë mendoj se është koha që ne të shkonim në një takim të vërtetë". Isha mbi re nga gëzimi.

Ne u takuam për disa pije në një bar, dhe ai ishte bujar me komplimentet e tij. Pas çdo pijeje, ai afrohej edhe më shumë.

Pas pjës së katërt ai më rrëmbeu një puthje. Ai më kërkoi të shkonim në shtëpinë e tij dhe unë pranova.

Brenda disa minutave të ecjes nëpër banesë, ne po shkulnim rrobat e njëri-tjetrit. Ne përfunduam duke bërë seks tre herë atë natë, dhe përsëri të nesërmen në mëngjes.

Gjatë gjithë natës ai vazhdonte të më tregonte se sa isha e nxehtë dhe sa mahnitëse dukesha, por tani jam e bindur se ai mendon se jam një ndalesë e radhës për të.

Unë nuk kam dëgjuar prej tij që tre javë, dhe po filloj të pyes nëse jam përdorur për seks.

Kur ai dërgoi mesazhe, unë nuk e pyeta nëse ishte akoma me të dashurën e tij, sepse supozova se ai nuk do të më dërgonte mesazhe nëse ishte.

Miqtë e përbashkët mendojnë se ai mund të mos jetë ndarë plotësisht me ish-in e tij. Por mendoj se ka shumë të ngjarë që ai të do pushtohej pasi të më shihte lakuriq.

Unë shpresoja se ai nuk ishte aq i cekët, por ndoshta e kuptova gabim.

DEIDRE përgjigjet: Fakti që ai nuk ka qenë në kontakt pas një takimi kaq intim thotë më shumë për të sesa ty.

Ka shumë më shumë gjasa që ai nuk e ka përfunduar plotësisht lidhjen e tij aktuale ose po përpiqet të punojë në të. Sido që të jetë, ai duhet të kishte pasur mirësinë të ju shpjegojë se çfarë po ndodh ose nuk po ndodh.

A mund t'i dërgoni mesazh një herë duke kërkuar një bisedë të shpejtë? Nëse ai përgjigjet, mund ta pyesni nëse sheh diçka që po ndodh mes juve dyve në të ardhmen.

Dhe nëse ai nuk përgjigjet, do ta dini se ai nuk është aq i pjekur sa të përballet me atë që do të ishte një bisedë delikate.

Mos lejoni që sjellja e tij të ndikojë në besimin tuaj. Kjo dhe prishja juaj e fundit ndoshta ju kanë lënë të ndjeheni pak në siklet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat