Rrëfehet 25 vjeçari: Pas seksit me një grua 53 vjeçare, jam i fiksuar pas grave të moshuara

Seksi

Rrëfehet 25 vjeçari: Pas seksit me një grua 53 vjeçare, jam i fiksuar pas grave të moshuara

Më: 28 korrik 2021 Në ora: 10:15
Foto ilustrim

Një djalë 25 vjeç ka rrëfyer për the Sun, rubrika “Der Deidre” përvojën e tij me një grua 53 vjeçare, përcjell “Bota sot”

E nderuar Deidre: Unë nuk mund të ngopem me gra të moshuara - mendoj se po kthehet në një fetish

Unë jam një djalë 25 vjeç dhe kam rënë në një grua të martuar 53-vjeçare që kam takuar në pijetore ndërsa isha me ekipin tim nga puna.

Ndërsa të gjithë shokët e mi po bisedonin ose po provonin fatin e tyre me vajzat në lokal, unë fillova të flas me këtë grua.

Ajo ishte bionde, në formë të shkëlqyeshme dhe kaq interesante për të folur, ndryshe nga gratë në moshën time, të cilat të gjitha duken të fiksuara me pamjen e tyre.

Ajo pyeti nëse mund të kthehej në vendin tim dhe një gjë çoi në një tjetër. Ne përfunduam duke pasur natën më të pabesueshme të pasionit.

Ne duhet të kemi bërë seks pesë herë para se ajo të thoshte se duhej të largohej.

Deri në atë moment, nuk e kuptova që ajo ishte e martuar.

Ajo më tha se ajo dhe burri i saj nuk flinin më bashkë dhe unë ia kisha kthyer atë e kishte humbur për kaq kohë.

Ne u bashkuam edhe një herë dhe ishte mahnitëse. Por më pas ajo tha se ishte shumë e rrezikshme dhe na duhej t`i thërrisnim mendjes.

Ajo më tha se nuk mund të rrezikonte që burri i saj ta merrte vesh dhe mendoj se ndjeu se po e doja shumë. Ajo kishte të drejtë.

Tani ajo ka bllokuar numrin tim. E di që duhet të vazhdoj, por nuk mund të ndaloj së menduari për të.

Gjithmonë ka qenë një fantazi e imja që të flija me një grua më të moshuar, që kur isha adoleshent. Realiteti ishte më i mirë nga sa kisha imagjinuar.

Që nga ajo kohë, unë u kam dërguar mesazhe grave të moshuara në faqet e takimeve. Janë të vetmet që më duken tërheqëse.

Pse jam kështu?

DEIDRE PËRGJIGJET: Është e vështirë të thuash pse i gjen gratë e moshuara një aktivitet të tillë.

Ndoshta ka të bëjë me çështje të pazgjidhura me nënën tuaj ose një grua tjetër të moshuar që ju la përshtypje - të tilla si një mjeke ose një mësuese - në një kohë formuese në fëmijërinë tuaj.

Nëse mendoni se kjo po kthehet në një fetish, mund të jetë një ide e mirë të flisni me dikë për këtë dhe të merrni gjenezën e problemit. Disa këshillime mund të ndihmojnë.

Paketa ime e përkrahjes Fetish Ëorry? gjithashtu mund të ndihmojë.

Ndërsa nuk ka asgjë të gabuar në të paturit marrëdhënie me gra shumë më të pjekura, mund të rezultojë problematike nëse doni të keni fëmijë tuaj një ditë.

Dhe mund të mos ndiheni i njëjtë kur jeni në të dyzetat tuaja vonë dhe duhet të kujdeseni për një pensioniste.

Mundohuni të jeni më mendjehapur. Ka shumë gra më të reja atje që janë të pjekura në qëndrim dhe jo sipërfaqësore në pikëpamjen e tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat