Burri probleme me gruan e tij, thotë se nuk po “godet në vend” kur janë duke bërë seks

Seksi

Burri probleme me gruan e tij, thotë se nuk po “godet në vend” kur janë duke bërë seks

Nga: B.S Më: 20 shtator 2021 Në ora: 22:34
Foto ilustrim

Një burrë 30 vjeçar ka një problem me gruan e tij.

Ai për revistën “The Sun" tregoi problemet e tyre në jetën seksuale.

Burri u shpreh se gruas së tij nuk po i pëlqen seksi me atë, pasi ai ka një penis të vogël dhe nuk po mund të "godas në vend", përcjell "Bota sot".

I mërzitur, 30 vjeçari tregoi se si bashkëshortja e tij po dëshiron të kryejë marrëdhënie seksuale me një burrë më të ‘madh’.

Mirëpo, psikologja e udhëzoi të mos e lejojë një gjë të tillë, pasi marrëdhënia e tyre mund të përfundonte në një katastrofë.

Rrëfimi i plotë

E dashura psikologe: Gruaja ime thotë se më do, por jo penisin tim dhe tani dëshiron të bëjë seks rastësor me një "djalë të madh"

Nuk jam i kënaqur me përdorimin e lodrave të mëdha seksuale, gruaja ime më thotë se tani dëshiron të provojë gjënë e vërtetë.

Unë e dua atë dhe ajo thotë se më do, por jo penisin tim. Ajo ankohet se nuk "godas në vend" kur jemi duke bërë seks.

Jam e sigurt që ajo mendon se jam shumë i vogël për t’i dhënë kënaqësi, edhe pse mendoj se jam mesatar.

Mendova se jeta jonë seksuale ishte mirë, por gjatë muajve të fundit ajo duket se ka humbur interesin.

Tani ajo ka rrëfyer se preferon lodrën e saj seksi, e cila është shumë e madhe.

Kur ishim thjesht miq gjatë studimeve në universitet, ajo më tregonte gjithmonë për shfrytëzimet e saj seksuale dhe se si i donte djemtë "e mëdhenj".

Unë jam 30 vjeç dhe ajo është 29. Ne u martuam dy vjet më parë.

Telefoni i saj është plot me fotografi të burrave me penisë të mëdhenj dhe kam zbuluar se ajo ka qenë në disa faqe seksi për burra me penis të mëdhenj.

Ajo ka folur shumë me një nga këta burra dhe i ka thënë se do të donte të takohej me të dhe të bënte seks rastësor. Ai e quan atë "djalin e saj të madh".

Isha shumë i tronditur sepse nuk mendoja se ajo do të bënte diçka të tillë. Më ka bërë të ndihem shumë e pasigurt dhe xheloz.

Ajo as nuk dukej e turpëruar kur u ballafaqua me të, dhe thjesht pranoi se ajo donte t'ia dilte.

Nëse ajo shkon përpara, unë jam i shqetësuar se ajo do të shijojë seksin me këtë burrë dhe kjo mund të nënkuptojë fundin e martesës sonë.

Unë nuk dua ta humbas atë.

Ajo thotë se nuk duhet të shqetësohem për asgjë. Ajo këmbëngul se e dëshiron këtë djalë vetëm herë pas here, vetëm për seks.

Ajo thotë se nuk do të më lërë për të, sepse ai ka një grua dhe fëmijë.

Asnjë nga këto nuk qëndron mirë, por a duhet ta lejoj atë thjesht ta nxjerrë këtë nga sistemi i saj?

Përgjigja e psikologes: Jo. Kjo duhet të mbahet më së miri si një fantazi. Përfshirja e një burri tjetër në marrëdhënien tuaj mund të përfundojë në katastrofë.

Mos e ul veten. Ajo zgjodhi të martohej me ty. Martesa është më shumë sesa thjesht seks - dhe një jetë e mirë seksuale nuk varet nga një penis i madh.

Thuaji gruas tuaj se ajo duhet të dalë nga këto faqe në internet ose martesa juaj do të përfundojë.

Madhësia e meshkujve me të vërtetë nuk është sekreti i orgazmës femërore. Vetëm një pakicë e grave mund të orgazmojnë vetëm përmes marrëdhënieve seksuale.

Seksi i mrekullueshëm nuk jepet vetëm sepse një burrë është i ‘pajisur mirë’. Dashnori i vëmendshëm do të fitojë gjithmonë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat