47 vjeçari shokohet kur merr vesh se e dashura e tij bëri seks me një 23 vjeçar, më pas…!

Seksi

47 vjeçari shokohet kur merr vesh se e dashura e tij bëri seks me një 23 vjeçar, më pas…!

Nga: B.S Më: 21 shtator 2021 Në ora: 22:30
Foto ilustrim

Një burrë 47 vjeçar rrëfen momentin kur e kuptoi se dashura e tij 45 vjeçare kishte bërë seks me një djalë 23 vjeçar.

Ai për revistën “The Sun" tregoi problemet e tij me drogën dhe tradhtinë e të dashurës së tij, transmeton “Bota sot”.

Burri u shpreh i tronditur kur e dashura e tij i tregoi për tradhtinë, më pas edhe e fajësoi atë për këtë gjë.

Tani, 47 vjeçari është i thyer nga kjo gjë dhe nuk di nga të shkojë.

Rrëfimi i plotë

E dashura psikologe: E dashura ime pranoi se kishte kryer marrëdhënie seksuale me djalin e një prej miqve të saj dhe më pas më fajësoi mua për tradhtinë e saj, pasi iu riktheva drogës.

Ajo tha se e meritoja sepse e kisha zhgënjyer.

Ishte një shuplakë në fytyrë sepse kam qenë i pastër për pesë vjet. Unë e pranoj që kam bërë një gabim pasi kam marrë qetësues të fortë, por kjo ishte e njëhershme.

Unë jam një burrë 47 vjeç dhe ajo është 45. Ne kemi qenë së bashku për shtatë vjet, por kur u takuam, pata një problem të madh me pije dhe drogë.

Ajo më shpëtoi jetën. E takova përmes një shoku kur u dëbova nga shtëpia ime dhe isha duke bërë sërf me shokë të ndryshëm.

Ne krijuam një lidhje të madhe. Ne e shihnim njëri -tjetrin çdo ditë për disa muaj.

Ajo ishte e mahnitshme, por droga dhe alkooli ishin një patericë për mua.

Ajo më tha se më donte dhe donte të kujdesej për mua. Ajo pagoi për rehabilitimin tim dhe kur dola, mora apartamentin tim dhe isha një burrë i ndryshuar.

Por, pasi humba nënën time kohët e fundit unë godita në fund. Vëllai im e dinte se sa poshtë isha dhe më ofroi disa pilula gjumi të forta - Temazepam.

Unë nuk e fsheha atë që po bëja dhe i mora para të dashurës sime.

Ishte shumë mirë të flinte siç duhet atë natë. Por ajo ishte e bindur se varësia ime ishte kthyer.

Ajo telefonoi të nesërmen në mëngjes dhe tha: "Nuk ka asnjë mënyrë të lehtë për t'ju thënë – unë të kam mashtruar." Isha i tronditur.

Ajo pranoi se kishte kryer marrëdhënie seksuale me djalin e një prej miqve të saj. Ai është 23. Ajo tha se ajo e bëri atë për të më paguar mua për marrjen e drogës.

Nuk mund të besoj se ajo do ta bënte këtë me mua, por ajo tha se marrëdhënia jonë duket se nuk po shkonte askund dhe nëse nuk i kërkoja asaj të lëvizte me mua, ne kishim mbaruar.

Unë nuk e di ku të shkoj nga këtu.

Përgjigja e psikologes: Para së gjithash, ajo duhet të dëgjojë shpjegimin tuaj shumë të besueshëm.

Shpjegoni se po ndiheshit të dobët, por asgjë nuk do t'ju kthejë në atë vend të errët ku ishit më parë. Ju keni shkuar shumë larg për këtë.

Të thuash që ajo ju tradhtoi sepse marrëdhënia juaj nuk ishte në nivel të duhur, nuk është justifikim.

Ajo ka thyer besimin dhe do të duhet pak kohë që ajo t'ju bindë se keni një të ardhme së bashku.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat