60 vjeçarja: Ai është i dhënë pas pronografisë, a po e preferon ndonjë më të re se unë?

Seksi

60 vjeçarja: Ai është i dhënë pas pronografisë, a po e preferon ndonjë më të re se unë?

Nga: B.S. Më: 22 shtator 2021 Në ora: 22:31
Foto ilustrim

E dashur DEIDRE: Partneri im dhe unë jemi mes të 60-tave, por ai shikon vajzat e reja në internet dhe kjo më bën xheloze.

Kështu e nis rrëfimin e saj gruaja për rubrikën “Der Deidre” të “The Sun”, transmeton “Bota sot”.

Ne jemi së së bashku që tetë vjet. Marrëdhënia jonë është e lumtur dhe e afërt dashur, ai më trajton shumë mirë.

Por, atij i pëlqen të shikojë pornografi në internet. Kur shikoj historinë e tij, janë gjithmonë gra shumë të reja - asgjë e dyshimtë, por shumë rinore.

Në moshën time, unë nuk jam si në fillimi edhe pse njerëzit thonë se unë ende dukem mirë.

Megjithatë, nuk mund të konkurroj me 19-vjeçaret, me flokët e tyre të gjatë e të trashë, trupin e tendosur dhe gjoksin e lartë e të plotë.

Më bën të pyes veten nëse të dashurit tim i dukem vërtet tërheqëse apo do të preferonte të ishte me dikë më të re.

DEIDRE PËRGJIGJET: Kërkimi i grave shumë më të reja, tërheqëse sigurisht që nuk do të thotë që i dashuri juaj nuk ju do shumë.

Këto vajza janë vetëm një fantazi për të, sikurse një grua e moshuar që admiron Robert Pattinson.

Por, nëse e ju duket shqetësues zakoni i tij i pornografisë, duhet të flisni me të se si po ju bën të ndiheni dhe të merrni sigurinë e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat