Si të ndihmosh partneren të arrijë orgazmën (Video) - Bota Sot
Si të ndihmosh partneren të arrijë orgazmën (Video)

Seksi

Si të ndihmosh partneren të arrijë orgazmën (Video)

Zhaklin Lekatari Nga Zhaklin Lekatari Më 8 dhjetor 2018 Në ora: 14:04
Ilustrim

Ndoshta partneria nuk flet me ju për pakënaqësitë ‘përfundimtare’ të seksit por me siguri që nuk gjen as terrenin e duhur për ta bërë!

Nëse komunikoni gjithçka do të jetë më e thjeshtë dhe kënaqësia, me siguri, më e madhe…

Në videon e mëposhtme do të gjeni tipse dhe këshilla nga Zhaklin Lekatari se si të ndihmoni partneren të arrijë orgazmën ! Merrni shënime se do ju duhen, ndoshta jo që sot në mbrëmje por me siguri gjatë ditëve në vazhdim!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...