Lind trenjak, pasi mjekët i kishin thënë se s’do të mund të lindte fare - Bota Sot
Lind trenjak, pasi mjekët i kishin thënë se s’do të mund të lindte fare

Shëndetësia

Lind trenjak, pasi mjekët i kishin thënë se s’do të mund të lindte fare

Nga: A.H Më: 16 qershor 2019 Në ora: 13:37
Trenjak

Jemma Sheppard, 33 vjeçare nga Newport, ka qenë e frikësuar se nuk do të mund të lind kurrë fëmijë.

Duke vuajtur nga një gjendje e rrallë që e ndau barkun e saj në dy zgavra, bashkë me burrin e saj Antonin u përpoqën me vite të tëra për t’u shëruaar, mirëpo mjekët i lanë plotësisht të pashpresë.

Jemma dhe Anton u tronditën informata e mjekëve, të cilët iu thanë se nuk do të mund të kishin fëmijë, transmeton bota sot.

Mirëpo, çifti u trondit nga gëzimi, kur mjekët pas ca kohësh zbuluan se Jemma ishte shtatzënë me trenjak.

''Ishte një ëndërr që tashmë u realizua'' thonë prindërit për fëmijët e tyre. /Botasot

Image

 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat