Çaji i gjelbër parandalon rënien e flokëve - Bota Sot
Çaji i gjelbër parandalon rënien e flokëve

Shëndetësia

Çaji i gjelbër parandalon rënien e flokëve

Më: 13 korrik 2019 Në ora: 18:53
Çaj i gjelbër

Çaji i gjelbër ka plotë vitamina esenciale, duke përfshirë vitaminën B, e cila ndihmon në kontrollimin e rënies së flokëve dhe largon pjesët e dëmtuara të flokëve.

Pos kësaj çaji i gjelbër ndihmon edhe në zbutjen e flokëve.
Këto përfitime të çajit të gjelbër do t’i fitoni nëse e inkorporoni atë në rutinën tuaj të përditshme.

Por kësaj çaji i gjelbër ka edhe përfitime të tjera për njeriun, përdorimi i tij ju ndihmon të humbi peshë, të kontrolloni sheqerin në trupin tuaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...