Me këta tre përbërës mund të përgatisni viagra natyrale në kushte shtëpije - Bota Sot
Me këta tre përbërës mund të përgatisni viagra natyrale në kushte shtëpije

Shëndetësia

Me këta tre përbërës mund të përgatisni viagra natyrale në kushte shtëpije

Më: 23 gusht 2019 Në ora: 08:09
Foto ilustrim

Krejt çka ju duhet janë tre përbërës që të gjithë i kemi më shtëpitë tona.

Një nga përbërësit më të shëndetshëm në botë është shalqiri.

Kështu, i kombinuar me dy përbërës të tjerë mund të jetë kombinimi perfekt i kënaqësisë.

Për këtë shkak ju prezantojmë recetën për përgatitjen e viagrës natyrale:

Përbërësit:

¼ e shalqirit

1 limon

1 shegë

Përgatitja:

Përzini mirë të gjithë përbërësit në mikser.

Vendoseni lëngun në një shishe dhe futeni në frigorifer.

Përdorimi:

Konsumoni 1/3 të një filxhani të lëngut në mëngjes në stomak të zbrazët.

Njëjtë veproni edhe para darkës.

Kjo viagra e bërë në shtëpi mund të përdoret nga secili, i secilës moshë dhe gjini.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...