Ushtrime për pjesën e sipërme të trupit në 1 minutë video - Bota Sot
Ushtrime për pjesën e sipërme të trupit në 1 minutë video

Shëndetësia

Ushtrime për pjesën e sipërme të trupit në 1 minutë video

Më: 15 nëntor 2019 Në ora: 19:06
Pamje nga video

Përshëndetje mirë se erdhët sërish në LOYALTHY me një tjetër video. Kësaj rradhe jemi zhvendosur në palestër dhe nuk kemi fare fjalë, vetëm punë. Në një minutë video do ju ilustroj rutinën time të upper body gjatë kësaj jave.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat