PD mblidhet sot në Shkodër - Bota Sot
PD mblidhet sot në Shkodër

Shkodra

PD mblidhet sot në Shkodër

Më: 28 shkurt 2019 Në ora: 10:21
Foto

Partia Demokratike do të mblidhet sot në Shkodër. Mësohet se takimi do të zhvillohet në orën 13:00 dhe vjen një ditë pas takimit që opozita zhvilloi me delegacionin e Parlamentit Europian.

Opozita ka marrë një vendim ekstrem të diegies së mandateve, duke kërkuar zgjedhje të parakohshme me një qeveri tranzitore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...