Kryebashkiakja e Shkodrës, Ademi: Rama e vështirë të dorëhiqet - Bota Sot
Kryebashkiakja e Shkodrës, Ademi: Rama e vështirë të dorëhiqet

Shkodra

Kryebashkiakja e Shkodrës, Ademi: Rama e vështirë të dorëhiqet

Më: 8 mars 2019 Në ora: 07:10
Voltana Ademi

Kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi e  ftuar në "360 Gradë" , tha se Rama është e vështirë që të japë dorëheqjen.

Pjesë nga biseda: 

Ademi: Çështja nuk është politike, PD, PS. Çështja është për njerëzit.

Zheji: A mendoni se do të dorëzohet Rama?

Ademi: Është e vështirë. E them kështu se kështu e ndjej. Është shumë e vështirë. Sepse kur arrin të kontrollosh gjithçka, edhe instrumentin e vettingut. Do të jetë shumë e vështirë dhe fakti që është shumë e vështirë do të thotë që të gjithë neve o do bëhemi bashkë ose do dalim ne nga ky vend se nuk rrihet dot më.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...