Aksident i rëndë në Shkodër, humb jeten gruaja - Bota Sot
Aksident i rëndë në Shkodër, humb jeten gruaja

Shkodra

Aksident i rëndë në Shkodër, humb jeten gruaja

Më: 13 mars 2019 Në ora: 14:48
Foto

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Shkodër.

Janë përplasur nga një makinë nënë e bijë në qytetin verior.

Mësohët nga burime policore se nëna ka hmbur jetën nga ky aksident fatal.

Ajo është 58 vjeç me inicialet H.B.

Vajza E.B. është 22 vjeçe, është shtatëzënë dhe është në gjendje të rëndë në spital.

Aksidenti ka ndodhur në rrugën Shkodër –Koplik.

Policia po heton shkakun e këtij aksidenti tragjik.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...