Atentat në Shkodër, ekzekutohet 35-vjeçari - Bota Sot
Atentat në Shkodër, ekzekutohet 35-vjeçari

Shkodra

Atentat në Shkodër, ekzekutohet 35-vjeçari

Më: 20 mars 2019 Në ora: 17:25
Foto

Një 35-vjeçar është ekzekutuar më armë zjarri në Shkodër. Ngjarja u regjistrua pasditen e kësaj të mërkure (20 mars) në fshatin Grudë, tek vendi i njohur si Fusha e Aviacionit.

Sipas policisë, viktima është shtetasi Ferdinand Polia i cili fillimishit u paraqit i plagosur në spital, por nuk ka mundur ti mbijetojë plagëve.

"Sipas informacioneve të para është qëlluar disa herë me armë zjarri teksa po levizte me një automjet", sqaron policia.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje dhe identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...