Kandidon i vetëm, Pjetri: Zgjedhjet më të qeta në këto 28 vite - Bota Sot
Kandidon i vetëm, Pjetri: Zgjedhjet më të qeta në këto 28 vite

Shkodra

Kandidon i vetëm, Pjetri: Zgjedhjet më të qeta në këto 28 vite

Më: 30 qershor 2019 Në ora: 16:10
Valdrin Pjetri

Kandidati i PS për Shkodrën Valdrin Pjetri, në një dalje për mediat u shpreh se këto zgjedhje janë më të qeta në 28 vitet e shkuara.

Pjetri, i cili garon i vetëm për këtë bashki, ka falenderuar qytetarët për pjesëmarrjen e  dhe u bëri thirrje të që në orët e mbetura të votojnë edhe pjesa e mbetura.

“Dua ta filloj me një falënderim për çdo banor të bashkisë Shkodër, për çdo pjesëmarrës në këto votime të datës 30 qershor për qytetarinë e treguar, për pjesëmarrjen e treguar deri në këto momente.

Mund ta them me plot gojën dhe me shumë krenari që janë zgjedhjet më të qeta të zhvilluara në Shkodër këtu e 28 vite të shkuara dhe kjo meriton me të vërtetë falënderim për çdo banor pjesëmarrës të bashkisë Shkodër deri në këto momente.

Unë kam vetëm një thirrje, në këto orë të mbetura deri në orën 19:00 kur mbyllet zyrtarisht procesi, të rrisim pjesëmarrjen në kutitë e votimit pastaj unë kam vetëm falënderime dhe na keni bërë të ndihemi shumë krenarë në sytë e gjithë Shqipërisë”, tha Pjetri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...