Shkodër, 10 raste të reja me Covid, virusi hyn në bashki dhe postë

Shkodra

Shkodër, 10 raste të reja me Covid, virusi hyn në bashki dhe postë

Më: 1 korrik 2020 Në ora: 10:55
Foto ilustrim

Konfirmohen 10 raste të reja me Covid-19 në Shkodër. 

Harta zgjerohet me një rast të ri në bashkinë e Shkodrës dhe filialin e postës, ndërsa të tjerat janë persona kontakti të rasteve të konfirmuara më herët me koronavirus.

Një ditë më parë në Shkodër u regjistruan dy raste të reja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat