Shkodër, koronavirusi i merr jetën një 28 vjeçari, punonte si elektriçist - Bota Sot
Shkodër, koronavirusi i merr jetën një 28 vjeçari, punonte si elektriçist

Shkodra

Shkodër, koronavirusi i merr jetën një 28 vjeçari, punonte si elektriçist

Më: 3 gusht 2020 Në ora: 13:22
Foto ilustrim

Një 28 vjeçar humbi jeten nga koronavirusi, duke shënuar viktimën me moshën më të re për qytetin e Shkodrës. Ai punonte si elektriçist.

Lajmi konfirmohet nga Operatori i Sistemit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike të Shkodrës.

“Virusi nuk njeh moshë, aq më tepër profesion… Padrejtësisht i mori jetën kolegut tonë, elektricistit 28-vjeçar, Anton Çuni. Me hidhërim të madh, të pikëlluar, i shprehim ngushellime të sinqerta familjes, të afërme dhe miqve U prehtë në paqe”

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat