Pamje-Skandaloze: Mësuesja në Shkodër kryen gjeste të turpshme me nxënësin në shkollë

Shkodra

Pamje-Skandaloze: Mësuesja në Shkodër kryen gjeste të turpshme me nxënësin në shkollë

Më: 30 shtator 2020 Në ora: 18:16
Pamje nga video

Një video skandaloze që po bën xhiron e rrjeteve sociale tregon një nxënës që përgatitet të dalë nga një zonë e një shkolle bashkë me një mësuese, me të cilën lihet të kuptohet se ka kryer akte të turpshme, në mos më keq, marrëdhënie seksuale.

Në pamje shihet që gruaja në video, e cila supozohet se është mësuesja, ngre pantallonat dhe nis të rregullohet.

Edhe nxënësi, që në dukje është i mitur, fillon të sistemojë veshjet pas momenteve me mësuesen. Videoja është publikuar nga një faqe në rrjetet sociale me emrin “Antidroga”, dhe administratorët pretendojnë se videoja është xhiruar në qytetin e Shkodrës.

Në komunikim me redaksinë e Dosja.al, faqja virale që ka publikuar një sërë skandalesh, thonë se personi që dërgoi pamjet raporton se janë xhiruar në një shkollë në Shkodër. “Personi që e ka dërguar thotë që është̈ në Shkodër”.

Pamjet janë të rënda dhe autoritetet duhet të marrin masat për t’i verifikuar se ku ka ndodhur ngjarja e rëndë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat