Plagosje me armë zjarri në Shkodër

Shkodra

Plagosje me armë zjarri në Shkodër

Më: 11 janar 2021 Në ora: 23:10
Foto Ilustrim

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur në mbrëmje në qytetin e Shkodrës.

Një shtetas raportohet se është qëlluar me armë zjarri. Personi i plagosur është shtetasi Eduart Lekndreaj.

Ai ka marrë një plagë në këmbë dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën në spitalin e Shkodrës.

Ngjarja ka ndodhur prane Urës së Thive në Shkodër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat