Plagosje me armë zjarri në Shkodër

Shkodra

Plagosje me armë zjarri në Shkodër

Më: 20 mars 2021 Në ora: 20:04
Foto ilustrim

Një plagosje me armë zjarri është regjistruar mbrëmjen e sotme në lagjen “Bardhaj” të Shkodrës.

Rrethanat dhe shkaqet e ngjarjes mbeten të paqartë.

Ndërkohë policia është nisur drejt vendit të ngjarjes.

Priten detaje të tjera për rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat