“Me flamuj dhe thirrje”/ Basha pritet me entuziazëm nga qytetarët në Vaun e Dejës: Rama ik!

Shkodra

“Me flamuj dhe thirrje”/ Basha pritet me entuziazëm nga qytetarët në Vaun e Dejës: Rama ik!

Më: 6 prill 2021 Në ora: 09:47
PD

Kryedemorkati Lulzim Basha, ditën e sotme është në Vaun e Dejës në Shkodër, ku dhe është pritur me entuziazëm  nga qytetarët.

Qindra qytetarë pritën kandidatin për Kryeministër Lulzim Basha me flamuj dhe me thirrjet: Rama ik.

“Jam gjithmonë mirënjohës nga mbështetja juaj. E di që e gjithë kjo mbështetje është shprehje që ka marrë Shkodra, që do votojë Partinë Demorkatike me 25 prill. Le ta nisim takimin me problemet dhe shqtësimet e qytetarëve.“- tha Basha.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat