Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, plagoset një person - Bota Sot
Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, plagoset një person

Shkodra

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, plagoset një person

Më: 9 maj 2018 Në ora: 23:14
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shkodër, në fshatin Grudë e Re.

Nuk dihen ende motivet e ngjarjes, por mësohet se i plagosur ka mbetur shtetasti me inicialet Xh.G, 36 vjeç.

Policia e mbërritur në vendngjarje po punon për kapjen e autorëve, si dhe zbardhjen e plotë të rrethanave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera