Dasma në Shkodër përfundon në tragjedi. Kush është e reja që humbi jetën - Bota Sot
Dasma në Shkodër përfundon në tragjedi. Kush është e reja që humbi jetën

Shkodra

Dasma në Shkodër përfundon në tragjedi. Kush është e reja që humbi jetën

Më: 1 qershor 2018 Në ora: 10:30
Jozefina Çefaj

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur një ditë më parë në fshatin Melgushë të Shkodrës.

Mësohet se një 32-vjeçare, e identifikuar si Jozefina Çefaj, është gjetur pa shenja jetë në makinën e saj.

32-vjeçarja ka qenë në një dasmë të një të afërmi të tij dhe për një moment ka dalë jashtë për të mos u kthyer më.

Paraprakisht dyshohet se vdekja mund të ketë ardhur nga ndonjë atak kardiak, por pritet ekspertiza mjeko-ligjore që të zbardhet e vërteta.

32-vjeçarja ka qenë e pranishme në një dasëm në një lokal në periferi të qytetit, në fshatin Melgushë të Shkodrës.

Ajo ka dalë me të vjella jashtë lokalit dhe më pas familjarët e kanë gjetur të vdekur.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera