Një tjetër i zhdukur në Shkodër, djali 33 vjeçar denoncon në polici për humbjen e të atit - Bota Sot
Një tjetër i zhdukur në Shkodër, djali 33 vjeçar denoncon në polici për humbjen e të atit

Shkodra

Një tjetër i zhdukur në Shkodër, djali 33 vjeçar denoncon në polici për humbjen e të atit

Më: 6 tetor 2018 Në ora: 23:11
Ilustrim

Një 33 vjeçar ka shkuar në policinë e Shkodrës për të denoncuar zhdukjen e të atit, i cili prej dy ditësh është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më.

33 vjeçari është shprehur në polici se i ati me inicialet B.H, 63 vjeçar është larguar dhe nuk është parë më prej dy ditësh.

Fill pas kallëzimit, policia nisi hetimet për zgjedhjen e shkodranit. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Shkodër.

Kujtojme se muajt e fundit ne Shkoder kane qene te shumte personat qe jane zhdukur, madje shumica ende nuk jane gjetur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...