E rëndë në Shkodër, kamioni përplas vajzën me biçikletë - Bota Sot
E rëndë në Shkodër, kamioni përplas vajzën me biçikletë

Shkodra

E rëndë në Shkodër, kamioni përplas vajzën me biçikletë

Më: 23 nëntor 2018 Në ora: 15:13
Kamioni përplas vajzën me biçikletë

Në hyrje të qytetit të Shkodrës, ka ndodhur një aksident i rëndë. Një vajzë, emri i së cilës nuk bëhet ende me dije, ka qenë duke ecur me biçikletë kur është përplasur me një kamion.

Siç mund ta shikoni në foto, biçikleta ka përfunduar poshtë rrotave të kamionit.

Menjëherë, e aksidentuara është dërguar në spitalin e Shkodrës ndërsa policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për shkaqet e aksidentit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera