Sot dhe nesër parkingjet pa pagesë në Qendër të Shkupit - Bota Sot
Sot dhe nesër parkingjet pa pagesë në Qendër të Shkupit

Shkupi

Sot dhe nesër parkingjet pa pagesë në Qendër të Shkupit

Më: 1 janar 2019 Në ora: 12:34
Ilustrim

Të gjitha parkingjet me të cilat disponon e NP “Parkingjet”, me 1 dhe 2 janar do të jenë pa pagesë për të gjithë qytetarët.

Kurse dje parkingjet e hapura kanë punuar deri në orën 15:00, parkingjet e mbyllura dhe garazhet me kate deri në orën 18:00, ndërsa sportelet kanë punuar deri në orën 16:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...