Aksident i tmerrshëm në Shkup, humbin jetën disa persona - Bota Sot
Aksident i tmerrshëm në Shkup, humbin jetën disa persona

Shkupi

Aksident i tmerrshëm në Shkup, humbin jetën disa persona

Nga: Z.M Më: 15 maj 2019 Në ora: 04:34
Foto: Aksidenti

Sonte rreth mesnatës në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit ka ndodhur një aksident i tmerrshëm.

Në aksidentin e ndodhur mes një automjeti dhe një kamioni jo zyrtarisht kanë humbur jetën pesë persona.

Tre prej tyre kanë humbur jetën në vendngjarje ndërsa dy personat tjerë kanë humbur jetën në klinikat e Shkupit.

Më shumë informacione gjatë ditës së nesërme.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat