Shkupi nën ujë, shi i rrëmbyeshëm kaplon kryeqytetin - Bota Sot
Shkupi nën ujë, shi i rrëmbyeshëm kaplon kryeqytetin

Shkupi

Shkupi nën ujë, shi i rrëmbyeshëm kaplon kryeqytetin

Më: 4 korrik 2019 Në ora: 20:51
Pamje nga vendi i ngjarjes

Shkupi nën ujë, shi i rrëmbyeshëm kaplon kryeqytetin

Një shi i rrëmbyeshëm me bubullima në orët e pasdites ka përfshirë pjesën perendimore të vendit por edhe Shkupin e më shumë lagjen Lisice të re.

Rrugët kanë qenë të pakalueshme dhe me ujë shumë ndërsa këtë mot të ligë nga dje është paralajmëruar se do të ndodhë pasiqë edhe përkundër motit të nxehtë vërshime dhe shi të rrëmbyeshëm do të ketë gjatë sezonës së verës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...