Shkup, e bija mbyt nënën e vet - Bota Sot
Shkup, e bija mbyt nënën e vet

Shkupi

Shkup, e bija mbyt nënën e vet

Më: 3 gusht 2019 Në ora: 16:38
Foto ilustrim

Një shkupjane e ka mbytur nënën e vet në shtëpinë e vet në rrugën “Risto Rovanovski”, ndërsa rastin e ka paraqitur personalisht në stacionin policor Karposh.

MPB njoftoi se viktima ka qenë e moshës 74 vjeçare, ndërsa zyrtarët policorë pas denoncimet kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe kanë gjetur trupin e pajetë.

Nga ana e mjekut të ndihmës së shpejtë është konstatuar vdekje.

Me urdhër të Prokurorit Publik trupi i viktimës është dhënë për autopsi, ndërsa e bija e saj është mbajtur në stacion policor për masa të mëtutjeshme penale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...