Vetura godet një katër vjeçar në Shkup - Bota Sot
Vetura godet një katër vjeçar në Shkup

Shkupi

Vetura godet një katër vjeçar në Shkup

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 14:42
Ilustrim

Dje në orën 13:04 në rrugën “Belgradska” në Shkup, J.I. (38) nga Shkupi duke drejtuar veturën “Suzuki Vitara” me targa të Kumanovës, ka goditur një këmbësorë katë vjeçar.

Fëmija ka marrë lëndime të lehta trupore dhe është dërguar në Klinikën “Nënë Tareza” në Shkup për trajtim të mëtejshëm mjekësor.

Në vendin e ngjarjes ekspertzë kanë bërë ekipi i SPB Shkup.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...