Shkup, dy adoleshentë rrihen, qindra të tjerë bëjnë tifo

Shkupi

Shkup, dy adoleshentë rrihen, qindra të tjerë bëjnë tifo

Më: 6 shkurt 2020 Në ora: 23:42
Foto

Dy adoleshentë po rrihen ndërsa qindra të tjerë me pasion po bëjnë tifo.

Këtë ngjarje e cila ngjan si një ndeshje boksi në hapësirë të hapur, po e ndjekin persona të moshuar të cilët bashkërisht me adoleshentët po e presin rezultatin.

Ngjarja ka ndodhur javën e kaluar në Kapishtec të Shkupit ndërsa përleshja sipas dëshmitarëve ka ndodhur në mes të ditës dhe nuk është hera e parë.

Është denoncuar në polici, por edhe pas një javë të ngjarjes, MPB ende po e heton rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat