Shkup, pistoleta e zyrtarit policor është gjetur në toalet e një kazinoje

Shkupi

Shkup, pistoleta e zyrtarit policor është gjetur në toalet e një kazinoje

Më: 8 shkurt 2020 Në ora: 18:53
Foto ilustrim

Në toalet  në kazino në qendrën tregtare në Shkup, sot pasdite është gjetur pistoletë.

Siç është vërtetuar më vonë, pistoleta është në pronësi të një zyrtari policor.

Nga MPB njoftuan se për rastin janë njoftuar edhe Reparti i Kontrollit të Brendshëm dhe Prokurori Publik.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat