Dezinfektohet tregu i gjelbër në Shkup

Shkupi

Dezinfektohet tregu i gjelbër në Shkup

Më: 15 mars 2020 Në ora: 12:49
Dezinfektohet tregu i gjelbër në Shkup

Tregu i gjelbër në Shkup po dezinfekton tezgat.

Kompania po respekton rekomandimet e Qeverisë për kryerjen e dezinfektimit.

Qeveria e Maqedonisë ka vendosur masa për të mbrojtur kundër coronavirusit dhe ka formuar edhe Shtab të Krizës. Qeveria mbrëmë ndaloi tërësisht punën në kafeteri, bare, kazino dhe bastore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat