Arrestohen pesë persona në Shkup për shkak të përdorimit të lëndëve narkotike

Shkupi

Arrestohen pesë persona në Shkup për shkak të përdorimit të lëndëve narkotike

Më: 16 qershor 2020 Në ora: 12:17
Foto ilustrim

Gjatë ditës së djeshme janë arrestuar pesë persona nga Shkupi, prej të cilëve katër nga Parku u Qytetit tek të cilët gjatë kontrollit janë zbuluar marijuanë.

Siç informojnë nga MPB, mbrëmë në parkun janë arrestuar dy vajza të moshës 21 dhe 23, ndërsa edhe në dy raste janë arrestuar dy persona të moshës 18 dhe 32. Tek të gjithë gjatë kontrollit janë gjetur marijuanë, ndërsa nga ana e policisë thonë pas dokumentimit të rastit ndaj tyre ngriten procedurat e duhura.

Edhe një rast ka ndodhur mbrëmë në Shkup ku një person i moshës 21-vjeçare tek i cilët është gjetur marijunë është arrestuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat